Studio WIZJO

Zakończenie wsparcia z początkiem 2016

Witam serdecznie,
Z pewną przykrością informujemy, że do końca roku 2015 zamykamy dalsze rozwijanie i wspieranie programu Allewizjo.
Jednym z powodów jest to, że bardzo ciężko jest nam rozwijać program i dostarczać wysokiej jakości obsługę techniczną gdy tak wiele czynników (m.in. problemy po stronie Allegro czy hostingu) leży poza naszym zakresem możliwości. Dodatkowo część z was chciałoby dostosować program do własnych potrzeb, a nasze ograniczone zasoby nie pozwalają na to.
Sytuacja ta ma więc pewne korzyści, mianowicie:
  • możliwość uruchomienia programu na własnym serwerze, a więc uniezależnienie od innej firmy
  • dostęp do kodu źródłowego, a tym samym możliwość swobodnego dostosowania i rozwijania programu we własnym zakresie i wybranym kierunku
  • zmniejszenie kosztów, ponieważ posiadając własny serwer, na którym uruchomiona jest np. strona internetowa, nie będzie konieczności dodatkowego opłacania kosztów rocznego hostingu za Allewizjo
Z opcji przeniesienia można skorzystać w dowolnym momencie, jednak nie później niż do końca roku 2015. Po tym czasie program przestanie być aktualizowany i dostosowywany do zmieniających się wymogów Allegro, jak również zakończone zostanie wsparcie techniczne. Nie będziemy również w dalszym ciągu świadczyć usługi hostingu Allewizjo.
Firmy, które zdecydują się na wcześniejsze przeniesienie programu zobowiązane będą do podpisania umowy, która będzie przenosiła własność programu na daną firmę, z możliwością dokonywania w nim dowolnych zmian, jednak bez prawa do udostępniania lub dalszej odsprzedaży programu innym firmom.
Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, to odpowiemy na nie zbiorczo w wiadomości wysłanej za tydzień lub dwa.
Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i korzystanie z programu. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii o jego działaniu i tym jak pomocny jest w codziennej pracy.Wierzymy, że po znalezieniu odpowiedniego programisty będziecie mogli rozwijać go dalej i jeszcze lepiej dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.
Choć to nie koniec i będziemy jeszcze razem przez ponad rok, to już teraz życzymy wszystkim wam powodzenia w rozwijaniu swoich firm.

Zostaw komentarz

  • (nie będzie publikowany) Prawidłowy format "nazwa@adresstrony.pl"
  • Prawidłowy format "www.adresstrony.pl"
  • Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką prywatności.
    Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  • [Zamknij]