Studio WIZJO

Kilka drobnych usprawnień

Lista zmian wprowadzonych w najnowszej wersji:

 • Możliwość całkowitego usunięcia wybranego konta Allegro
  Przydatna np. w przypadku zamknięcia danego konta.
 • Ustawianie nazwy nadawcy automatycznych maili wysyłanych do użytkownika
  Do tej pory była to niewiele mówiąca nazwa Root user. W tym momencie w dziale Konfiguracja -> Nazwa firmy można wpisać dowolną inną nazwę.
 • Filtr zamówień
  Nad główną tabelą z zamówieniami pojawił się filtr dzięki, któremu można przełączać się pomiędzy widokiem zamówień: wszystkich, tylko zapłaconych, tylko za pobraniem.
 • Wyszukiwarka faktur
  W dziale Faktury, tuż pod menu głównym pojawiła się  wyszukiwarka ułatwiająca odnajdywanie faktur po nazwie lub nr NIP.
 • Poprawa wyglądu listy zamówień
  Wygląd listy zamówień do zrealizowania (którą można wygenerować pod spodem głównej tabeli z zamówieniami) został upodobniony do głównej tabeli, dzięki czemu zyskał na czytelności.
 • Zmiany w konfiguratorze początkowym
  Do konfiguratora ustawień początkowych została dodana  możliwość wypełnienia szablonu wysyłek.
 • Podlinkowanie nazwy użytkownika w tabeli zamówień
  Kliknięcie w nazwę użytkownika przenosi teraz do formularza wysyłania wiadomości na Allegro. W przyszłości przygotujemy specjalny dział, w którym będzie możliwość definiowania różnych wiadomości i wysyłania ich w prosty sposób użytkownikom.
 • Wybór opcji wystawiania faktur
  W dziale Konfiguracja pojawiła się możliwość wyboru osób, dla których mają być wystawiane faktury: wszyscy lub jedynie użytkownicy, którzy wybrali tę formę rozliczenia.
 • Usprawnienia integracji z Siódemką
  Od teraz gdy skorzystamy z linka Wyślij paczkę na liście zamówień, to kwota pobrania zostanie naliczona tylko wtedy, gdy zamówienie nie jest oznaczone jako zapłacone. W przeciwnym wypadku nie wpisujemy nic do pola Kwota pobrania. Oprócz tego w polu Uwagi identyfikatory aukcji oraz nazwy produktów są wpisywane automatycznie- zgodnie z waszymi sugestiami. Dodano  do tego również cenę jednostkową każdego produktu oraz ilość zakupionych produktów. Wszystkie te informacje są dodawane w polu Uwagi na liście przewozowym i pomagają w kompletowaniu paczek.

Wkrótce pojawią się kolejne aktualizacje. Jak zwykle zapraszam do wyrażania swoich opinii poniżej :) oraz do polecania nas swoim znajomym sprzedającym na Allegro. Dzięki temu program może szybciej się rozwijać.

Komentarze (2)

 1. Witam,
  brakuje ciągle najważniejszego usprawnienia. A mianowicie brakuje automatycznego sprawdzania przez AlleWizjo czy coś zostało sprzedane. Można to zrobić w prosty sposób tak aby program np. co 2 minut automatycznie odświeżał listę sprzedanych przedmiotów. Prosiłem o tą aktualizację ponad pół roku temu. Proszę o informację kiedy się ona w końcu pojawi ? Bez tej aktualizacji nie ma sensu korzystanie z programu, bo aby się dowiedzieć czy jest kolejne zlecenie trzeba klikać przycisk odśwież. To tak jak by mieć Mozillę Thunderbird i co chwila klikać w przycisk Pobierz wiadomosc zamiast zajmować się pracą na komputerze nad czymś innym.

Zostaw komentarz

 • (nie będzie publikowany) Prawidłowy format "nazwa@adresstrony.pl"
 • Prawidłowy format "www.adresstrony.pl"
 • Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką prywatności.
  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
 • [Zamknij]