Studio WIZJO

Awaria Allegro

W ostatnim tygodniu miała miejsce jedna z największych w historii Allegro awarii. Strona nie była dostępna przez kilka godzin, po czym zostały przywrócone bazy sprzed kilku miesięcy. Awaria objęła nie tylko sam serwis allegro.pl, ale również większość portali wchodzących w skład Grupy Allegro.

W związku z tym WebAPI (mechanizm służący do komunikacji z Allegro) nie działa jeszcze do końca sprawnie, a równocześnie są w nim wprowadzane zmiany, o których normalnie jesteśmy informowani z dużym wyprzedzeniem.

Allegro dodatkowo zachęca użytkowników do zmiany hasła i w związku z tym jeśli będą Państwo je zmieniać, to konieczne jest również dokonanie zmian w naszym programie w dziale
„Konfiguracja”.

Ze swojej strony staramy się wprowadzać jak najszybciej zmiany w systemie, o których informuje Allegro. Sprawa ma charakter tymczasowy i jak tylko Allegro ustabilizuje sytuację, to wszystko powinno wrócić do normy.

Dodatkowo wypuściliśmy poprawkę, w której system został zabezpieczony przed dodawaniem ofert z kwotą 0 zł (choć również ma to przyczynę w błędnym działaniu samego WebAPI).

Powiadomimy Państwa w momencie gdy Allegro zacznie normalnie funkcjonować po ostatnich awariach.

Zostaw komentarz

  • (nie będzie publikowany) Prawidłowy format "nazwa@adresstrony.pl"
  • Prawidłowy format "www.adresstrony.pl"
  • Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką prywatności.
    Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  • [Zamknij]