Studio WIZJO

Automatyczne pobieranie zamówień i wznawianie aukcji

Po długich bojach udało nam się wdrożyć automatyczną aktualizację danych do programu.Informacje o zamówieniach pobierane będą od teraz w minutowych odstępach czasu. Oczywiście w dalszym momencie istnieje możliwość ręcznego pobrania zamówień do programu korzystając z opcji aktualizuj dane.

Kolejną, dużą zmianą jest możliwość włączenia automatycznego wznawiania zakończonych aukcji. Aby to zrobić należy przejść do działu Konfiguracja, zaznaczyć pole Automatyczne wznawianie wszystkich zakończonych aukcji oraz określić niżej na jak długo mają być przedłużane aukcje.

Poprawiliśmy oprócz tego kilka mniejszych problemów, które ostatnio zgłosiliście, m.in. złe wypełnianie pola Uwagi przy wysyłce.

Komentarze (2)

 1. Moje gratulacje Panie Bartku. Teraz Allewizjo ma sens. W kolejnym kroku sugeruję napisanie aplikacji, która będzie się mogła być uruchamiana zaraz po starcie systemu. Dzięki temu nie będzie trzeba włączać przeglądarki aby zalogować się na swoim koncie w Allewizjo. Aplikacja chodziła by sobie w tle i na początku informowała by tylko o tym, że coś zostało sprzedane. Na dalszym etapie rozwoju funkcjonalność aplikacji serwerwej proponuję przenieść w całości do takiej aplikacji na komputerze. Mogło to by być na zasadzie wysyłania komend przez aplikację uruchomioną na komputerze i uzupełnianiu wybranych pól na podstawie odpowiedzi uzyskanych od serwera. A później już tylko krok dzielił by Pana od zrobienia identycznej aplikacji na komórkę i metoda cloud computing zrealizowana :) Pozdrawiam.

 2. Panie Bartku,
  jeszcze jedna prośba. W statystykach są szczegółowo rozpisane miesiące pod kątem ilości sprzedanych przedmiotów każdego dnia itd. Ale brakuje najważniejszej informacji – brakuje informacji jaki był dochód w ciągu danego miesiąca. Wg mnie jest to bardzo istotna informacja. Proponuję aby przy następnej aktualizacji dopisać jedną linijeczkę kodu która by w tych statystykach wyświetlała na ekranie od samej góry taki tekst:
  „Wartość sprzedaży w tym miesiącu wyniosła:…. zł”

  Niby pierdoła ale jednak dość istotna dana. Przydatna zwłaszcza gdy na koniec miesiąca robi się zestawienie sprzedaży i chciałoby się sprawdzić czy własne obliczenia są poprawne.

  Pozdrawiam.

Zostaw komentarz

 • (nie będzie publikowany) Prawidłowy format "nazwa@adresstrony.pl"
 • Prawidłowy format "www.adresstrony.pl"
 • Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką prywatności.
  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
 • [Zamknij]