Studio WIZJO

Wstęp do kursu tworzenia skutecznych stron internetowych

Na wstępie gratuluję świetnej decyzji zapisania się na ten kurs. W trakcie prowadzenia mojej agencji interaktywnej wielokrotnie zetknąłem się z tym, że klienci nie są w pełni świadomi możliwości jakie daje im Internet w zakresie promocji swoich produktów i usług. Chciałbym więc w tym (krótkim?) kursie przybliżyć Ci kilka interesujących pomysłów na promocję Twoich usług i zwiększenie sprzedaży.

Dowiesz się z niego mnóstwo przydatnych rzeczy, które pomogą Ci wycisnąć maksimum z Twojej strony internetowej, ściągnąć na nią ludzi zainteresowanych Twoimi usługami, opracowywać kampanie przynoszące coraz większe zyski oraz budować nowe kanały sprzedaży, uniezależniające Cię od innych. Brzmi ciekawie? Będzie ciekawie :).

Przy okazji- pozwoliłem sobie na pewną dozę swobody, którą mam nadzieję, że mi wybaczysz. Z częścią z Was znam się osobiście, a jeśli z Tobą jeszcze nie, to liczę, że zadomowisz się na mojej liście i również lepiej się poznamy. Dlatego też od razu proponuję przejść na Ty. Ponadto w kursie używać będę męskiej formy, co jest dużym uproszczeniem, ale pozwoli na znacznie łatwiejszą komunikację, a damy z pewnością zrozumieją to bez trudu i wybaczą mi.

Starałem się aby ten kurs był jak najbardziej praktyczny, tak więc zamiast zanudzać Cię teorią, pokazuję na przykładach wiele kwestii, o których mówię. Omawiane techniki zostały również przeze mnie przetestowane, choć nie chciałbym być tutaj wyrocznią, że są one bezwzględnie skuteczne we wszystkich branżach.

Żeby było ciekawiej przykłady omawiać będę na podstawie 3 fikcyjnych firm, które wymyśliłem na potrzeby tego kursu (ewentualna zbieżność z prawdziwymi firmami przypadkowa ).

Pierwsza firma- „Bobaskowo” sprzedaje artykuły niemowlęce, czyli wszystko co potrzebne jest świeżo upieczonym mamom i tatom (sam nim jestem, więc temat jest mi z pewnej strony bliski). Grupą docelową są rodzice (z niewielkim naciskiem na mamy) w wieku ok. 23-35 lat. Do tej pory sklep funkcjonował jako typowy biznes „offline”, natomiast właściciel zdecydował poszerzyć horyzonty próbując wejść ze swoją działalnością do Internetu.

Druga firma- „Wkrętek” produkuje i sprzedaje śrubki. Jest to produkt typu commodity, czyli taki którym trudno odróżnić się od konkurencji. W zamyśle chcą zaopatrywać hurtownie i „wbić się” w rynek, gdzie miejsca są już zajęte.

Trzecia firma- „Handy S.A.”, to duża, ogólnie znana korporacja. Zajmują się świadczeniem usług telekomunikacyjnych. Interesuje ich utrzymanie silnej pozycji na rynku, przywiązanie do siebie klientów oraz dążenie do zdobycia pozycji lidera w swojej branży. Odbiorcami ich usług jest szerokie grono ludzi- w wieku od 18 do 55 lat.

Każda z tych firm odkryje już wkrótce nowe pomysły na swoją działalność w Internecie i korzyści z tego płynące.

Poniżej przedstawiam krótki zarys tego, co możesz spodziewać się w kolejnych lekcjach:

 • 1. Jak strona internetowa może ułatwić mi życie i zaoszczędzić pieniądze?
 • 2. Jakie elementy umieścić na stronie żeby podnieść jej skuteczność?
 • 3. Najbardziej rentowne sposoby promocji strony.
 • 4. Szczegółowe śledzenie działań klientów i wyciąganie z nich wniosków
 • 5. Obniżanie do minimum kosztów prowadzenia strony.
 • 6. Interesujące i mało znane narzędzia, które zaoszczędzą mi czas, pieniądze i ułatwią życie.
 • 7. Zaawansowane techniki prowadzenia kampanii reklamowych.
 • 8. Dodatkowe sposoby na ściąganie dobrej jakości ruchu na swoją stronę internetową.
 • 9. Dalsze, zaawansowane możliwości promocji Twoich usług.

Część z tych rzeczy może wydawać Ci się oczywista, inne będą pewnie bardzo odkrywcze. Zapraszam więc do kursu i przede wszystkim wypróbowania na żywo tego, o czym piszę. Nie wierz mi na słowo, ale testuj te rozwiązania i sprawdź na własnej skórze jak fantastycznie działają. Wiem, że skoro zapisałeś się na ten kurs, to jesteś osobą, która lubi zdobywać nową wiedzę. Chciałbym jednak, abyś nie poprzestał jedynie na czytaniu i oglądaniu tych materiałów, ale działał aktywnie i wdrażał natychmiast to czego się nauczysz. Tylko w ten sposób osiągniesz niesamowite rezultaty, zbudujesz dobrze prosperujący i prawdziwie satysfakcjonujący biznes, który da Ci wiele swobody i szczęścia.

Zaczynamy już jutro!

Zostaw komentarz

 • (nie będzie publikowany) Prawidłowy format "nazwa@adresstrony.pl"
 • Prawidłowy format "www.adresstrony.pl"
 • Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką prywatności.
  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
 • [Zamknij]