Studio WIZJO

Specjalnie dla naszych klientów

Cały czas intensywnie pracujemy nad tym aby ułatwić życie naszym klientom i w związku z tym przygotowaliśmy kilka interesujących rozwiązań:

 1. Pojawiła się kolejna, drobna aktualizacja programu AlleWizjo. Więcej szczegółów, na temat tego co wprowadza oraz czego można spodziewać się w najbliższym czasie można przeczytać na stronie Drobne usprawnienia w AlleWizjo.
 2. Dodatkowo wprowadziliśmy tylko dla naszych klientów promocję w ramach, której można odzyskać do 100% ceny zapłaconej za AlleWizjo. Wystarczy korzystając z formularza na stronie Promocja AlleWizjo polecić nasz program swoim znajomym, a w zamian za każde zamówienie pozyskane dzięki Tobie odzyskasz 10% ceny zapłaconej za program. Rozwiązanie to jest trójstronnie korzystne:
  • Dla Ciebie – Im więcej użytkowników programu AlleWizjo mamy tym tempo rozwoju aplikacji będzie większe. Oznacza to więcej aktualizacji oraz coraz lepsze i sprawniejsze wsparcie techniczne, a przy okazji możesz odzyskać kwotę zapłaconą za program
  • Dla Twojego znajomego – polecisz mu program, który ułatwi codzienną obsługę Allegro
  • Dla nas – nowi klienci, większe zyski
 3. Przygotowujemy właśnie nowy program, który znacznie ułatwi obsługę codziennych czynności wykonywanych w firmie. Jeśli chciałbyś zobaczyć jak system będzie wyglądał, co bedzie umożliwiał oraz mieć wpływ na jego kształt, to wejdź na stronę Chcę dowiedzieć się więcej. Dodatkowo będziesz miał wówczas możliwość zakupu programu w specjalnej, dużo lepszej cenie, dostępnej jedynie dla naszych klientów.
 4. Pozycjonowanie za darmo. Jeśli masz stronę lub sklep internetowy i zastanawiasz się jak ściągnąć na nie duży ruch, to jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Proponujemy darmowe pozycjonowanie strony na wybrane przez Ciebie frazy, aż do momentu uzyskania ustalonego rezultatu. Dopiero w momencie gdy zostanie on osiągnięty zaczynasz płacić ustalony wcześniej abonament. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. tego ilu klientów możesz dzięki temu zdobyć oraz jakie są koszty, to wejdź na stronę Chcę dowiedzieć się więcej.

Zostaw komentarz

 • (nie będzie publikowany) Prawidłowy format "nazwa@adresstrony.pl"
 • Prawidłowy format "www.adresstrony.pl"
 • Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką prywatności.
  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
 • [Zamknij]